HOT NIGHT Show


Pravidelne robievajú kresťania pri rôznych príležitostiach rozličné kultúrne programy. Vystupujú v nich rôzne vekové kategórie. Od najmenších až po dospelých. Žiaľ aj na kresťanských akciách je už dobrým zvykom, že dievčatá vystupujú vo vypasovaných tričkách, džínsoch a legínach, neraz s namaľovanými perami ako Marylin Monroe. Keď začnú predvádzať svoje tančeky a do toho im začnú tlieskať usmievajúci sa rodičia a iní veriaci, prípadne kňazi či rehoľníci, pôsobí to značne trápne až komicky. Čerešničkou na torte tohto celého kabaretu sú animátorky, ktoré idú zverencom príkladom, aké najmódnejšie sexi oblečenie teraz letí.
Trochu ma zaráža prečo sa v poslednej dobe toľko omieľalo o sexualizácii detí a mládeže, keď prvými, kto majú tento trend na svedomí sú samotní rodičia, ktorí dovolia svojim dcéram obliekať sa ako cundričky.
Na takýchto akciách mi chýbajú ľudia, ktorí by vo väčšom počte zakričali to povestné, že "cisár je nahý". Ak nevhodnosť takéhoto obliekania nedochádza ani ľuďom v kresťanských kruhoch, tak vtedy je to ďalší signál, že soľ pomaly ale isto stráca chuť. A to je vážne. Pre svet, ale ešte viac pre samotných kresťanov.
Myslím, že by z takýchto noviniek a uvarených mlčiacich kresťanov prišlo smutno aj takým osobnostiam – vychovávateľom, ako bol napríklad Don Bosco.

----------------
Foto: jscreationzs / FreeDigitalPhotos.net

Informácie o Igor Barták

Obrázok používateľa Igor Barták

Krátke info o sebe (nepovinné)

Píšem, lebo v tom vidím zmysel. Má to zmysel, ak Boh existuje. Ak by Boh neexistoval, najrozumnejším riešením by bolo čo najskôr dosiahnuť oslobodzujúcu neexistenciu, lebo ako aj Biblia hovorí, každý deň má dosť svojho trápenia. Verím však, že Boh existuje a namiesto absurdného nezmyselného života v tomto svete tu máme možnosť zažiť odpornosť sveta bez Boha, zmysluplnosť utrpenia a zároveň zmysluplný život, ktorého cieľom je zažívať úžasnú Božiu lásku. Verím, lebo indície nachádzajúce sa vo svete okolo nás naznačujú, že neveriť v Boha je bláznovstvo... http://www.christ-net.sk/node/345

Zobraziť celý profil používateľa

Príspevky na blogu