Vkladanie komentárov

Myslím, že už ubehlo dosť času od chvíle, keď som vyzval našich blogerov, aby sa vyjadrili k spôsobu, ako sa postaviť k možnosti diskutovať pod jednotlivými príspevkami. Medzitým prišlo viacero odpovedí, či už v rámci príspevkov na Blogu alebo emailom, na základe ktorých by som rád uviedol zvolenú možnosť vkladania komentárov na našom Blogu.

Na základe odpovedí blogerov bude možné diskutovať registrovaným blogerom, pričom registrácia bude otvorená aj pre tých, ktorí nebudú chcieť písať svoje blogy, ale len vkladať komentáre pod príspevky písané inými. Samozrejme, aj registrovaní komentátori:-) musia akceptovať pri registrácii kódex blogera a pri písaní komentárov sa ním riadiť.

S existujúcimi blogermi by som chcel ešte prediskutovať niekoľko technických záležitostí:

1. U doteraz napísaných príspevkov sú komentáre vypnuté. Autori príspevkov si komentáre môžu zapnúť v rámci stránky editácie príspevku - pribudla tam možnosť Nastavenie komentárov. Napíšte mi, prosím, či radšej chcete selektívne pozapínať možnosť komentovania jednotlivých príspevkov, alebo či mám skôr ja zapnúť komentáre pre všetky doteraz napísané príspevky;

2. Nechal som aktivovanú voľbu administrácie komentárov (v pravom menu blogera položka komentáre, v rámci ktorej je možné administrovať komentáre písané pod príspevky konkrétneho blogera. Keďže prostredníctvom administrácie je možné konkrétne komentáre zmazať, resp. dať nezobrazovať, napíšte mi, prosím, či túto možnosť ponecháme, resp. či budú všetky komentáre viditeľné a v prípade porušenia kódexu blogera ponechané na zásah administrátora.

Komentáre k uvedeným technickým záležitostiam očakávam už nielen prostredníctvom príspevkov na Blogu a emailu, ale - a to predovšetkým - ako komentáre pod týmito vetami:-)


 #

jj

Ja tiež súhlasím so všetkým, čo tu bolo povedané, resp. napísané Tomášom a Petrom. A teším sa na našu komunikáciu. :-)

 
 #

suhlas

Len sa chcem pripojit,ze asi to bude najlepsie tak ako napisal Tomas.

No a verim,ze sa takto konecne o cosi zatraktivni cely blog Christnetu a konecne to natrieme aj blogu.sme.sk :-)

 
 #

zasnem ;-)

kedze som to s tymi komentarmi tak trochu spiskal, patri sa, aby som sa vyjadril. fakt za z toho velmi tesim. snad nas to posunie dopredu, aj ked zrejme chvilku potrva, kym sa to rozbehne...
ad 1: asi bude jednoduchsie, ked to zapnec centralne, aby sa nemusel kazdy k tomu preklikavat.
ad 2: priklanam sa k zobrazovaniu vsetkych komentarov. ak sa porusi kodex, komentar zmazat, autora napomenut. ak to opakovane nezaberie, odopriet pristup...
mozno by nebolo zle, keby komentare mohli citat aj neregistrovani. podme na to ;-)

 
 #

OK

Vďaka za nakopnutie k tejto veci a aj ďalšie info...

Spravím to tak, že povolím komentáre ku všetkým doterajším príspevom a možnosť manažovať komentáre ponechám pre autorov príspevkov.

BTW, úlne som zabudol na zobrazovanie pre neregistrovaných - už je to povolené.

 

Informácie o Peter Šantavý

Obrázok používateľa Peter Šantavý

Krátke info o sebe (nepovinné)

Jeden z tých, ktorí stoja za Christ-Net.Sk...

Creative Commons License
Moje príspevky sú zverejnené pod všeobecnou verziou licencie
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, ktorá je určená pre slobodné zdieľanie a používanie informácií.

Zobraziť celý profil používateľa

Príspevky na blogu