Aktualizované: Celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv na zajtrajšom rokovaní vlády - petícia proti

Čo bolo pred referendom takticky z januárového rokovania vlády (142. schôdza) odstránené, vracia sa znovu na zajtrajšie rokovanie - celoštátna stratégia ochrany a podpory ľudských práv, ktorá i vďaka predreferendovému mediálnemu zápasu sa dostala viac do povedomia ľudí, ako ideologický zaťažený a zavádzajúci dokument.

I keď referendum nedosiahlo potrebné kvórum pre jeho platnosť, zápas o prirodzené hodnoty, rodinu a nasledovné generácie pokračuje ďalej.

Súčasťou tohoto zápasu je i protest proti predkladanej stratégii ochrany a podpory ľudských práv formou petície, ktorú je možné podpísať na:

http://www.peticie.com/peticia_proti_vladnej_strategii_ludskych_prav

Informácie o obsahu stratégie je možné nájsť na stránka Rady vlády pre ľudské práva, národnostné menšiny a rodovú rovnosť:

http://www.radavladylp.gov.sk/celostatna-strategia-ochrany-a-podpory-ludskych-prav-v-sr/

A napokon - aby sme boli v obraze - informácie nielen o celoštátnej stratégii ochrany a podpory ľudských práv, ale aj o predchádzajúcej stratégii rodovej rovnosti a spôsobe ich prerokúvania si možete pozrieť na YouTube:


Aktualizované

Žiaľ, návrh Celoštátnej stratégie ochrany a podpory ľudských práv bol dnes na rokovaní vlády SR s pripomienkami schválený.

 #

este jedna prosba

Ešte dnes, prosím, napíšme premiérovi Ficovi a ministrovi spravodlivosti Borcovi, ktorý len nedávno túto Stratégiu prevzal, aby ju neprijali. Ak zajtra ráno zistia, že im emailové schránky zaplnili emaily od ľudí, ktorí ani nemali tušiť, čo má byť na vláde potichu prijaté, snáď ich to rozruší. Ľudia ich sledujú a vidia, že ľudské práva miliónov občanov a ich rodín sú stranou a jedine požiadavky tzv. LGBTI osôb vyhlasujú za ľudské práva. Nehovoriac o právach detí, ktoré sú denne zabíjané v štátom licencovaných a financovaných zariadeniach! Aspoň stručne dajte vedieť svoj postoj Vláde SR:

premier@vlada.gov.sk

minister@justice.sk

 

Informácie o Peter Šantavý

Obrázok používateľa Peter Šantavý

Krátke info o sebe (nepovinné)

Jeden z tých, ktorí stoja za Christ-Net.Sk...

Creative Commons License
Moje príspevky sú zverejnené pod všeobecnou verziou licencie
Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, ktorá je určená pre slobodné zdieľanie a používanie informácií.

Zobraziť celý profil používateľa

Príspevky na blogu